Cena Františka Palackého

Od: Medical Cannabis Social Club <dusan.dvorak@konopijelek.cz>
Datum: 9. června 2017 19:37
Předmět: Re: Reakce na zprávu ze dne 3. 6. 2017 SPR ÚS 13/17
Komu: Pospíšil Ivo <ivo.pospisil@usoud.cz>, pavel.rychetsky@usoud.cz, rektor@upol.cz, zurnal@upol.cz, advokati@konopijelek.cz, epodatelna.policie@pcr.cz, Podatelna NSZ BRN <podatelna@nsz.brn.justice.cz>, epodupol <e-podatelna@upol.cz>, "rp@pirati.cz" <rp@pirati.cz>, posta@msp.justice.cz, athena <posta@sukl.cz>, Posta <posta@vlada.cz>, vatican@embassy.mzv.cz, redakce@legalpub.cz, podatelna@osoud.olc.justice.cz, podatelna@ksoud.brn.justice.cz, podatelna@vsoud.pha.justice.cz, podatelna@vsoud.olc.justice.cz, podatelna@ksz.brn.justice.cz, VSZ v Praze - Podatelna <podatelna@vsz.pha.justice.cz>, podatelna VSZ Olomouc <podatelna@vsz.olc.justice.cz>, losangeles@embassy.mzv.cz
Kopie: openroyalacademy@gmail.com, Klub absolventu UP <absolvent@upol.cz>, olomouc@ctk.cz, posta@mpsv.cz, posta@compet.cz


Vážený pane generální sekretáři 

Raději stížnost na vaše rozhodnutí posílám také policii k prošetření trestního podnětu na rektora univerzity Palackého v Olomouci Jaroslava Millera s žádostí o kvalifikované posouzení a řádné odůvodnění rozhodnutí, a také v kopii důvodně podezřelému zločinci a t.č. hlavnímu prokurátorovi JUDr. Pavlu Zemanovi, viz krytí organizovaného zločinu stejně jako nejvyšší soudce JUDr. Pavel Šámal nebo váš předseda JUDr. Pavel .Rychetský, viz http://pravnistat.blogspot.cz/

Domnívám se totiž, že se mýlíte. 

Totiž: Cena Františka Palackého udělená rektorem Univerzity Palackého  v Olomouci dne 8.6.2016 předsedovi ústavního soudu JUDr. Pavlu Rychetskému spojená s vyplacením 50 tisíc Kč skrze zneužívanou univerzitu z rozpočtu obcí Neratovice a Hodslavice může býti trestným činem např. zpronevěry, popř. jiným trestným činem nebo přestupkem (?) dokládajícím podvodné a nehospodárné vynakládání s cizími a pouze do správy rektoru univerzity  svěřenými veřejnými prostředky. 

Poškozování cizích práv je panu předsedovi JUDr. Pavlu Rychetskému bohužel vlastní stejně jako rektoru Jaroslavu Millerovi a lze je doložit z konkrétních spisů u justice, viz http://constitutional-court.blogspot.cz/ a přílohy. 

Při udělení ceny JUDr. Pavlu Rychetskému dne 8.6.2016 bylo rozhodnutí o udělení ceny Františka Palackého učiněno v rozporu s předpisy k udělení teto ceny stanovenými a schválenými za rektorování prof. Josefa Jařaba v devadesátých letech, dokonce univerzita odmítá sdělit, kolik Kč vlastně za tento melouch vašemu předsedovi Rychetskému z veřejných prostředků udělila (Neratovice potvrdily 10 tisíc, Hodslavice jako univerzita v rozporu se zákonem nevydali informaci, v pravidlech je uvedeno 50 tisíc Kč) , stejně jako neumí prof. Jaroslav Miller doložit ani jednu studii o názorové pluralitě zaměstnanců univerzity a příklonu/odklonu od bolševických tradic hanácké univerzity a stejně jako neumí doložit studium psychologie, psychiatrie či psychoterapie, přesto je tak drzý a ještě navíc extrémně hloupý, že svými podání jménem univerzity obtěžuje justici prošetřováním skutečností, které mají zakrýt jeho vlastní nezákonné jednání a jak je vidět v příloze, korupční v talárech mu ty žvásty žerou jedna báseň. 

V případě Ceny Františka Palackého jde o prestižní cenu olomoucké univerzity, ne o cenu pro patolízaly a rychlokvašky a už vůbec ne pro osoby, které který kryjí a podporují zabíjení a mrzačení a lžou jako JUDr. Pavel Rychetský, že konopí je prekurzor a talároví manekýni na ústavním soudu mohou být dle předsedy ústavního soudu zločinecká partička, což bylo rektoru univerzity Jaroslavu Millerovi známo dva roky před udělení ceny Františka Palackého, kdy dokonce napsal (skrze kancléře se stanoviskem právnické fakulty), parafázujme, že justiční kartel a korupce je pro UP dobrá volba, zvláště pak, když může být váš předseda  patronem echtovní hanácké žumpy zvané Právnická fakulta UP v Olomouci, která vašeho předsedu nominovala 

Stručně řečeno, Pavel Rychetský dostal od UP  v Olomouci za krytí organizovaného zločinu (?) 50 tisíc Kč, nebo snad existuje nějaká jeho excelentní práce, hodná udělení ceny jako například Jak jsme u socanů privatizovali OKD? navíc udělená z veřejných prostředků a v rozporu s pravidly a oběma (rektoru a předsedovi) adresovaná s nadsázkou ještě měsíc před udělením ceny, že bude váš předseda ústavního soudu nominován na Nobelovu cenu za objev konopí jako prekurzoru v chemických laboratořích práva ústavního soudu, viz http://constitutional-court.blogspot.cz/

Pokud předseda ústavního soudu nemá žádný vnitřní korektiv a necítí, že lízat prdel mu nikdo nejen nemusí, ale ani se to jaksi k jeho funkci vůbec nehodí,  je to jen další důkaz paralýzy vašeho soudu, protože ryba smrdí vždycky od hlavy. 

Domníváte se, že by snad první předseda ústavního soudu prvorepublikový Karel Baxa nebo post sametový první předseda Zdeněk Kessler strpěl takovouto mravní bídu a doloženou justiční korupci a kartel na ústavním soudu? 

Když jsme žádali posoudit, zda nejde u vašeho předsedy o paralýzu mentální, podvodníci u krajského a vrchní soudu a zastupitelství jen účelově hledali, jak křivit zákony, viz přílohy. To stejné s  hlavním prokurátorem Zemanem a  nejvyšším soudcem Šámalem. 

Zločinec v taláru nebo papaláš v čele univerzity na člověka klidně může podat návrh na zbavení svéprávnosti a kola justice se roztočí i přes důkazy vědomé účelovosti- viz příloha, ale fízlové dělají, že jsou stejní debilové jako soudci a státní zástupci  a banda akademických papalášů  a neumějí český jazyk a neznají své zákonné povinnosti?

Jste jen smutný relikt středověké inkvizice a nevíte, jak z toho topícího se Titaniku ven, čekáte na horní palubě nový drink a vyzvání k tanci, ale nevidíte, že stojíte po krk v hovnech, kam jste si mysleli, že zatlačíte mne. 

Čím dříve ukončíte tyhle papalášské hry a najdete v sobě sílu k veřejné omluvě v přímém přenosu v České televizi, tím méně let pak může hlavní echtprokurátor Pavel Zeman a jeho prokurátorská partička zločinců sedět ve vězení za zcela vědomou přípravu, podporu  a realizaci organizovaného zločinu s následky na miliardových škodách na státním rozpočtu a co je mnohem horší, na lidských životech a zdraví nevinných lidí - pro mne  také některých lidí, které jsem osobně znal a byli mi blízcí a rozhodně nemyslete, že jde o nějakou hloupou pomstu. Jde o mou povinnost. 

Na obhajobu můžete třeba říct, že jste se těch esesáckých prokurátorů báli. 

Taky dělám miliony chyb, ale vědomě zabíjet a mrzačit druhé, to fakt nedám, to se mně ekluje a přestože by odstřel ústavního soudu mohl být efektním příkladným momentem pro judikaturu k článku 23 LZPS a ujasnění hodnot, jsem rád, že ho máme a že to zatím řešíte jen "administrativní" korupcí a podvody. 

Přeji vám hezký den, pevné zdraví a stálou pohodu

Dušan Dvořák, MMCA
Konopí léčí nejen rakovinu
http://www.konopijelek.cz/

Dne 6. června 2017 8:41 Pospíšil Ivo <ivo.pospisil@usoud.cz> napsal(a):
Pane Dvořáku,
reaguji tímto stručně na Vaši poslední e-mailovou žádost ze dne 3. 6. 2017.  Ústavní soud nebyl zadavatelem výběrového řízení na dodavatele léčivého konopí, tudíž Vám nemůže požadovanou zadávací dokumentaci zaslat, neboť jí nedisponuje.
Ohrazuji se však tímto proti tomu, abyste veřejně prostřednictvím zasílání těchto zpráv na nejrůznější instituce napadal předsedu Ústavního soudu a osočoval jej z toho, že měl snad ukrást nějaké veřejné prostředky. Žádám Vás, abyste se takového jednání a šíření ničím nepodložených tvrzení napříště zdržel.
Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem
Ivo Pospíšil    

JUDr. Ivo Pospíšil, Ph.D.
generální sekretář
Ústavní soud
Joštova 8, Brno