Pozvánka dne 18.června 2018 k Vrchnímu soudu v Olomouci dne 27.6.2018

Srdečně vás zveme do Olomouce 

"Chceš-li něco zesílit, musíš to nejprve zeslabit." 

V Olomouci můžeme společně od neděle 24.června 2018 do soboty 14. července 2018 rušit cenzuru, inkvizici a torturu a modlit se či meditovat za osvícení, odpuštění a veřejnou omluvu akademických žvanilů a inkvizitorů v talárech, kterým čouhá sláma z bot a smrdí kadidlem gestapáckého a estébáckého sametu a mají pravou hanáckou délkou telegrafního vedení přímo v osobě dnešního rektora Palackého univerzity v Olomouci RSDr. Millera, který k ochraně sv. pedofilní Inkvizice pošpinil v kapli Božího těla cenu univerzity Františka Palackého dne 6.8.2016 jako cynický papaláš, jenž zapřel, kdo byli olomoučtí profesoři Kabelik, Krejčí a Šantavý a jejich žáci a profesoři Hanuš a Mačáková, rektorka olomoucké univerzity, kteří se zasadili společně s Karlem Duškem a dalšími "Olomoučany" o vytvoření páteře vědy o léčbě konopím na tomto široširém světě, ještě než přišel samet 1990 s IG Farben medikací a exbolševikem Rychetským, Šámalem a podobnými právnickými kreaturami sv. pedofilní Inkvizice organizovaného zločinu, kteří tuhle prekurzorovou chemii baští a prokurátoři na koksu a chlastu dělají, že neumí česky, aby tyto manekýny v talárech předvedli před kárné senáty s přímým přenosem v České televizi a rozhlase, jak melou ti dva bludy jako Jakeš s Gustou!

Opomněl snad profesor historie spálit na olomouckém rektorátu trencle?  Nebo že by hanácký rektor udělal na protest prezidentovi veřejné pálení slipů sv. Šavla?  

Tisková zpráva občanské iniciativy, asociace nevládních organizací výzkumu a sboru je uvedena v příloze

Pardon, musel jsem jí dát osobní předmluvu pozvánky. 

Olomouckou radnici jsme požádali o vysílání modliteb, petičních besed a štafety a informování k inkvizičním procesu brněnských justičních manekýnů v městském rozhlase. 

Děkujeme za váš zájem o čtvrtý pilíř moci demokracie daný Listinou základních práv a svobod po sametu v roce 1990. 

Ke stému výročí republiky by se opravdu slušelo cenzuru ve veřejnoprávních mediích zabalit do koše jako Jakeše. Císař nemá šaty! Je nahý. 

Když to šlo za bolševika, proč ne dnes? 
Cenzuru řídí autopilot inzerentů u šéfredaktora? 
Mluvím sanskrtem? 

CANNABIS WAR IS OVER!
If you want it.





Od: Medical Cannabis Social Club 
Datum: 18. června 2018 
Předmět: Pozvánka k Vrchnímu soudu v Olomouci dne 27.6.2018
Komu: olomouc@ctk.cz, Ombudsman Českého rozhlasu <ombudsman@rozhlas.cz>, rozhlas@ol.cro.cz, Rada ČT <radact@ceskatelevize.cz>, ctnamety@ceskatelevize.czinfo@zipps.czpodatelna@rrtv.czzurnal@upol.czredakce.olomouc@ceskatelevize.czeditori.olomoucky@denik.cz, Education Cannabis Clinic <education.cannabis.clinic@gmail.com>, openroyalacademy@gmail.comadvokati@konopijelek.czolomouc@olomouc.czolomoucky.rej@seznam.cz, Svobodný vysílač CS internetové rádio <studio.kadan@gmail.com>, ČRo 1 - Radiožurnál <radiozurnal@rozhlas.cz>, redakce@lidovky.czredolo@mfdnes.cz, "Redakce, Respekt.cz" <redakce@respekt.cz>, redakce@literarky.czredakce@novinky.czblesk@blesk.cztipy@slobodnyvysielac.sk, Art Language Factory <artlanguagefactory@gmail.com>, Info Konopa <info@konopa.cz>, Podatelna NSZ BRN <podatelna@nsz.brn.justice.cz>rektor@upol.czrektor@muni.czcerveny@cannabis-institut.de, Magazín Legalizace <newsletter@legalpub.cz>, rp@pirati.cz, podatelna VSZ Olomouc <podatelna@vsz.olc.justice.cz>podatelna@nsoud.czposta@msp.justice.cz, athena <posta@sukl.cz>, Česká pošta <ceskaposta@cpost.cz>, Posta <posta@vlada.cz>, posta@kr-olomoucky.cz, APPN eLearning <appn@appn.cz>, Liberland office <office@liberland.org>, Office <office@sananim.cz>, vatican@embassy.mzv.czbruselska@rytmus.orgbrno@ctk.czarcibol@arcibol.cz