Ze hry Hanácké konopné pašije: Právní zajištění kartelu justice a exekutivy k ochraně organizovaného zločinu a exportu marihuany do EU bylo rámcově chystáno rozhodně již před vstupem do EU.

Připomeňme kouřovou rasistickou akci alkoholiků Lidovci proti drogám spuštěnou
právě od jaře 2004 s následky do jara 2005, pro vědomě mylnou právní argumentaci nejen MS a MSZ v Praze nebo KS a KSZ v Brně k pěstování konopí k účelům pokusnickým při pěstování na ploše do 100m2/osobu dle novely § 29 zákona o omamných látkách platné při vzniku Cannabis is The Cure,z.s. po vstupu do EU dne 14.7.2004 bez řádné notifikace u Komise při vědomí existence § 5 odst. 5 téhož zákona ve znění novelizovaném rovněž jako řada dalších ustanovení zákona o omamných látkách, tedy dalších ustanovení výroby konopí jako léku, tedy od roku 2004, stejně jako v roce 2008 u novely § 8 zákona o omamných látkách bez notifikace do databáze TRIS. Čili nevymahatelný předpis při vědomě státní podpoře organizovanému zločinu exportu marihuany do EU, namísto kvalitních konopných léčiv, která dodnes nesmí nemocní obdržet ani svépomocně vyrobit, protože povolení k výrobě MZ ČR nevydává, resp. do roku 2016 nevydávalo.  Připomeňme znovu vstup do do EU: Jasně kouřová  rasistické akce Lidovci proti drogám může mít i toto vysvětlení: Můžeme se domnívat, že lze se soudruhy víry kradení, ničení a zblbování a energetickými pijavicemi jako se soudruhem (Komorousem? a Romanem? ) vydělat na vznik TOP 09? Třeba pro restituce, řády a neřády a padákové a jiné Mirkovy urny, když rozjedeme v ČR vietnamské pěstírny s Cizineckou policií a pár státními zástupci jako byznys projekt? Datum potřeby vzniku aktivního kartelu justice a exekutivy k právní obraně černého trhu s marihuanou lze totiž určit jen z nepřímých důkazů. Označili jsme jím Mezinárodní den lidských práv až dne 10.12.2010  proto, že byl datum bylo spojeno s prvním oficiálním pozváním na jednání do parlamentu na den 10.1.2011 předsedkyní ústavně právního výboru a pozdější místopředsedkyní vlády korupce a tunelů svazáka Petra, lidových veverek a top restitučního manekýna lidovců Mirka, čili pozvání do parlamentu přišlo od lidové soudružky a veverky právníků zapomnění Karoliny Peake v den právě pořádaného happeningu BED IN na Mezinárodní den pro lidská práva dne 10.12.2010 v Edukativní konopné klinice s paralelní upoutávkou a inspirací pro pozvánku od žen v parlamentu při Adventní konopné pouti Dušana Dvořáka v prosinci 2010 z Bratislavy do Prahy k pražskému Jezulátku a památné zdi svobody na Kampě. Marné snahy o akceptaci nadřazeného práva kartelovou justicí a exekutivou lze také najít ve výše označených žalobních a správních řízeních ve věci sankcionování držení konopí nebo jeho produktů a exekuce majetků s presumpcí viny, viz manekýni v talárech z prekurzoru na nejvyšším a ústavním soudu za bdělé asistence exekutivních prekurzorových jednotek vedoucích prokurátorů KGB a theologů SS na  http://constitutional-court.blogspot.cz/

Ze hry Hanácké konopné pašije

Hraje Ježíš Kristus a předseda Okresního soudu v Prostějově.
Dialog Krista a JUDr. Petra Vrtěla na Mezinárodní den podpory zastavení násilí a mučení dne 26.6.2017

Vrtěl:
"Proč se slušně neobléknete, když jdete do budovy soudu a objednáte se k předsedovi? ¨
Proč se tak vrtíte? Co mi chcete, povídejte.

Kristus:
"Vy nevíte, Vrtěle, co je Vrtěti psem?
Vy to opravdu nevíte?
A to jste Vrtěl?
I ten Váňa to snad už dnes chápe, co je Vrtěti psem.

Vrtěl:
"Promiňte, nesrovnávejte mne s nikým"

Kristus
"A to má Vána na rozdíl od vás jenom pásku Pomocné, pohraniční a justiční stráže.
Víte že ta páska VB šla získat jenom po absolvování specializačních kurzů práva Lidových milicí?
Vána bývá čestným hostem rautů univerzitních theologů chemie práva jako vy, mohl by vám vysvětlit, co je Vrtěti psem."

Vrtěl:
"Nechápu, kam tím míříte?".

Kristus
"Vrtěle, jste na Hané zapojen do canabinoidně theosofických aktivit?
Nejste. Máte jen katedru chemie práva, to nestačí.
Jste znám u  Blažka, jste dokonce znám u vzdálenějších šíbrů theosofie práva, počítám proto, že máte v Prostějově nějaké pomníčky.
Třeba se chcete před rozedněním pomodlit a požádat o odpuštění."

Vrtěl:
"Ze které jste televize?

Kristus:
"Vrtěle, Vrtěle, studente zapomnětlivý.
Veřejně říkáte do novin, že jste studentem práva nikolv dle bolševika, ale dle sametového 17.listopadu 89. Nikdy jste si po přepřáhnutí od toho vašeho hanáckého bolševika neřekl, tak sorry, nejsem takovej debil a už vůbec ne gubernijní hejtman protektorátu?

Vrtěl:
"Ze které jste televize?"

Kristus:
"Třeba při tolika žádostech o zastavení ospělovských konfiskací konopí k výzkumu ode dne 21.3.2008, resp. dne 1.6., 3.8. a 18.8.2009, resp. resp. dne 11.5.2011, resp. dne 9.4.2012 atd., naposledy dne 20.7.2016?
 Co to je Vrtěle ve vaší hlavě za černou díru, nechat jako bolševik Vána a fašistická prokurátorka Kezniklová vlastní soudce zabíjet, mrzačit a mučit lidi jako ty tři ty manekýny v talárech jako jsou zřejmě příslušnice SS a SSM a kurzu cynismu dohromady soudkyně Pluskalová, Vrchová a Otrubová.

Vrtěl:
"Ze které jste televize?"
Co je to za atentát?
Kterej vůl jsem toho vola v tom konopným mantlu vpustil!"

Kristus:
"Vy nevíte, Vrtěle, že i bez černé díry ve vaší hlavě to žádní lidé prostě dělat nesmějí?
Nebo, Vrtěle, neumíte český jazyk?
To k těm dosavadním manekýnám v talárech letos přilepíte do fronty na kárné senáty kromě nové soudkyně Duškové další a další nové soudce, aby se do vašich zločinů namočili?!
Vy si, Vrtěle, myslíte, že vám ty zločiny budou prominuty v nebi?"

Vrtěl:
"Aha, vy nejste z televize.
Vy jste se jenom pomátl.
Justiční stráž!
Odvézt na psychiatrii.

Tam mají prekurzory, jaké potřebuješ, ty Kriste!"