Doktor Pavel Prekurzor Rychetský obdrží ve středu 8.6.2016 v Olomouci Cenu Františka Palackého!Olomouc se chystá na událost roku.

Na návrh rektorů RSDr. Bakaly, Koženého a Krejčíře z České konference rektorů převezme ve středu 8. 6. 2016 v Olomouci soudruh RSDr. Pavel Rychetský cenu Františka Palackého. 

Právě v Olomouci na Universitě Palackého světový výzkum konopí v 50 letech minulého století započal. Cesta k nominaci na Nobelovu cenu pro RSDr. Pavla Rychetského tak není vůbec utopií.

Již dnes je jasné, že objevy ústavních chemiků pod vedením soudruha Rychetského, že konopí je prekurzor, vejdou do dějin 21. století.

Po ptydepe ceremonii na hanácké univerzitě bude soudruh Rychetský v kapli Jana Sarkandera prezentovat praktickou ukázku účinnosti pátého stupně práva útrpného. Představy soudruhů jezuitů, že čtvrtým stupněm práva útrpného končí radost z utrpení, vzaly díky ústavním chemikům za své. K prezentaci účinnosti jemných ústavních kyselin a louhů byl vybrán autista RSDr. Ivo Ištván z olomouckého vrchního obchodního zastupitelství.

Stručný rozbor díla soudruha Pavla Rychetského a jeho nobelovských prekurzorových studií najdete zde http://european-cannabis.blogspot.com/

Podpořme společně soudruha Rychetkého nobelovskému výboru!


Konec hlášení

Capo di Tutti Capi Cannabis Therapy
Ps. Na konci června 2016 jsou pro soudruha Rychetského chystány památné brněnské oslavy Alah prekurzor akbar. 

Od: Medical Cannabis Social Club <dusan.dvorak@konopijelek.cz>
Datum: 4. června 2016 11:04
Předmět: Re: Nominace. Objev 21. století.
Komu: crc.president@muni.cz, predseda@sisyfos.cz, rektor@muni.cz, podatelna@ckr.cz, memberinfo@sisyfos.cz, crc@muni.cz, kancelar@sucr.cz, kancelar@uniesz.cz, epodatelna <epodatelna@cak.cz>, rektor@upol.cz, zurnal@upol.cz, olomoucky@denik.cz, olomouc@olomouc.cz, epodatelna@senat.cz, epodupol <e-podatelna@upol.cz>, ePodatelna@mzcr.cz
Kopie: ctnamety@ceskatelevize.cz, Rada ČT <radact@ceskatelevize.cz>, redakce@denik.cz, idnes@idnes.cz, zpravy@nova.cz, zpravodajstvi@iprima.cz, olomouc@ctk.cz, Elektronicka Podatelna <podani@usoud.cz>, posta@msp.justice.cz, Posta <posta@vlada.cz>, podatelna@nsoud.cz, listy@pirati.cz, "rp@pirati.cz" <rp@pirati.cz>, redakce@legalpub.cz